Casa Apuama Villa
A 3 hálószobás Casa Apuama Villa Ubajara legfeljebb 16 vendéget fogad, és privát parkolót biztosít számukra.
A Gruta de Ubajara 25 perc sétára, míg az Igreja Matriz de Ubajara alig 1 km-re van a 3 fürdőszobás villától.
Az Ubajara városi villa vendégei a teljesen felszerelt konyhában elkészíthetik saját ételeiket. A dél-amerikai ételeket kínáló Silvestre organicos a közelben található az Ubajara városi ingatlantól.
- Helyi látnivalók
- Parque Nacional de Ubajara1,2 km
- Cachoeira do Boi Morto1,9 km
- Igreja Matriz de Ubajara1,1 km
- Mirante do Parque Nacional de Ubajara2,1 km
- Ubajarai Nemzeti Park felvonója1,8 km
- Ingreja Matriz1,2 km
- Arrocha Park900 m
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat engedélyezett
Szoba felszereltsége
- Terasz
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Casa Apuama Villa biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Casa Apuama Villa Wi-Fi-t biztosít az egész ingatlanban. - ❓
Hány vendéget tud fogadni a Casa Apuama Villa?
A Casa Apuama Villa kapacitása 16 főig terjed. - ❓
A Casa Apuama Villa konyhával berendezett?
A Casa Apuama Villa felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha. - ❓
Mely látnivalókat érdemes meglátogatni, amíg a villa vendégei vagyunk?
Ubajara nevezetességei közé tartozik az Ubajarai Nemzeti Park felvonója és a Gruta de Ubajara, amelyek 2 km-re, illetve 2,1 km-re találhatók a villa területétől. Ezenkívül az Igreja Matriz de Ubajara (1 km) szintén ajánlott a látogatásra.